Із понеділка учні 5-11 класів переходять на два тижні на дистанційне навчання

Також мер Львова зауважив, що міська дитяча лікарня вперше за два роки епідемії почала приймати пацієнтів із коронавірусною хворобою.
«До прикладу, лікарня на вул. Орлика – за два роки ми там ніколи не клали дітей із коронавірусом. Сьогодні там вже є 23 пацієнти. «Охматдит» фактично вже переповнений, тому мусимо приймати дітей у нашій дитячій лікарні», – додав Андрій Садовий.
Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації про коронавірус:
• офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/
• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/
• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/
• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus
• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot