З вересня садочки Львова мають повернутись до звичного режиму роботи зі врахуванням заходів безпеки

  • 29.06.2022, 19:46
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили в управлінні освіти, зараз відбувається процес зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Вже з вересня садочки мають повернутись до звичного режиму роботи зі врахуванням усіх заходів безпеки дітей.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

У місті максимально контролюють усі укриття в дитячих садочках. 

  «Упродовж квітня-червня ми проаналізували стан укриттів у закладах дошкілля. Більшість — готові. В кількох садках ще ведуться роботи щодо влаштування вентиляції, санвузлів, аварійних виходів, заливання стяжки на підлозі», - повідомили в міському управлінні освіти. 

Також напрацьовано алгоритм, як відбуватиметься евакуація дітей під час повітряних тривог. Так, у разі тривоги, до евакуації дітей будуть задіяні  усі працівники закладу дошкільної освіти. Тобто весь персонал допомагатиме вихователям евакуйовувати дітей в безпечне місце. 

  В управлінні освіти наголошують, що місто вже має досвід роботи садочків в умовах воєнного стану, адже станом на зараз у Львівській міській територіальній громаді в режимі чергових груп працює 115 закладів дошкільної освіти. Набір у групи здійснюється із розрахунку 1 дорослий на двоє дітей раннього віку і 1 дорослий на 3 дітей дошкільного віку. Працює 503 групи, які відвідує 6211 дітей, батьки яких працюють.