Мерія допоможе львівському школяру-винахіднику налагодити масове виробництво зарядних станцій для військових

  • 11.08.2022, 13:13
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із 10-класником Захаром Щурком, який розробив портативну зарядну станцію для військових. Оскільки хлопець все робить сам, він не може виготовляти багато таких пристроїв, тому місто шукатиме варіанти розширення виробництва, щоб якомога більше захисників могли користуватись такою мобільною зарядкою.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«В часи війни важливо виготовляти нову якісну продукцію, особливо ту, яка потрібна зараз для армії. Сьогодні Захар презентує новий продукт – зарядну станцію Лео Energy, яка може працювати в польових умовах та заряджати квадрокоптери, рації та іншу необхідну техніку. Продукт зроблений у Львові і зробимо все можливе, щоб виготовляти його в більшій кількості, щоб наші військові атакували ворога із ще більшою силою», – наголосив Андрій Садовий.

Захар Щурко навчається у 10 класі львівської гімназії «Престиж». Хлопець вирішив допомогти військовим та створив потужну зарядку, дешевшу за заводські аналоги. За гроші, які відкладав на ноутбук і велосипед, він зробив портативну станцію зарядки пристроїв.

Він легкий у використанні і може заряджатися від розетки, прикурювача, який є в автомобілі, чи сонячної панелі, яка входить у комплект.

Для виготовлення однієї станції хлопець витрачає близько 20 000 гривень та 7 днів роботи.

фото: Роман Балук