З понеділка у львівських школах і садочках стартує Тиждень енергозбереження та енергоефективності

  • 24.09.2022, 12:35
  • 1059
  • Соломія Григор’єва
У понеділок у школах та садочках Львівської міської територіальної громади розпочинається Тиждень енергозбереження та енергоефективності. Для дітей підготували багато тематичних та цікавих заходів, які навчать їх правильно зберігати тепло вдома.

фото ілюстративне

«Ми проводимо Тиждень енергоефективності. Ми на наших уроках, на заходах в навчальних закладах будемо говорити, як ефективно і економно використовувати усі енергоносії. Зараз наша країна перебуває в таких умовах, що ми всі разом (батьки вдома, вчителі в школі) повинні приділити цій темі час та увагу. Зима буде складною, тому ми маємо правильно до неї підготуватися, і діти теж повинні знати, як це робити», – наголошує Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львова.

Впродовж тижня школярів навчать правильному енергоменеджменту в оселях та залучать до цікавого тематичного відеоконкурсу. Учні молодших класів навіть спробують себе в енергоефективній руханці. Дошкільнятам в ігровій та пізнавальній формі також розкажуть про те, як зберігати тепло взимку.