У львівські школі №86 запрацював сучасний басейн

• 11.05.2023, 14:56
  • Пресслужба ЛМР
У львівській школі №86 на вул. Скорини після капітального ремонту запрацював басейн. Він не функціонував 10 років, але вже зараз діти можуть займатись плаванням у рідній школі.

Ремонт цього басейну виконували поетапно, починаючи з 2015 року. Приміщення повністю оновили: сучасні системи вентиляції, нові душові, туалети і роздягальні, якісне покриття, тощо. Загальна вартість капітального ремонту – 13,1 млн грн.

«Наша мета – щоб всі діти у Львові були здорові і сильні, і спортивні заняття цьому дуже сприяють. Приємно, що діти цього навчального закладу можуть займатись плаванням в класних, комфортних умовах. Поруч зі школою №86 немає жодних інших басейнів, тож після навчального процесу тут зможуть плавати й мешканці району», – каже Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

Загалом на території Львівської міської територіальної громади функціонує 14 басейнів у закладах загальної середньої освіти та 3 - у дошкільних відділеннях шкіл.