Скільки дітей з вересня підуть до шкіл та дитсадків Львова

• 28.06.2024, 16:47
  • Пресслужба ЛМР
Під час підсумкового ефіру щодо навчального року в освітніх закладах Львівської громади Андрій Закалюк, начальник управління освіти, розповів, скільки дітей зарахували до міських дитячих садочків та до перший класів шкіл.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Школи Львова цьогоріч закінчило 5500 одинадцятикласників. А з вересня у перший клас піде 7000 першачків. До закладів дошкільної освіти, тобто садків, на наступний рік зараховано 7200 дітей.

Цікаво теж, що в наших закладах позашкілля у 320 гуртках навчається майже 14500 дітей. Запрошуємо дітей продовжувати долучатись, бо наші гуртки дуже класні і пізнавальні», – сказав Андрій Закалюк.

Нагадаємо, очільник міського управління освіти розповів, скільки грошей освітня спільнота зібрала на ЗСУ впродовж навчального року, що минув.