Два 600-бальники та понад двадцять 400-бальників: результати львівських школярів на основній сесії НМТ

Так, 600 балів здобули випускники:
- Львівського фізико-математичного ліцею — Данило Ришко;
- середньої загальноосвітньої школи № 9 — Святослав Лильо.
400 балів, тобто максимальний результат із двох предметів, отримали:
- Андрій Шегинський, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Олексій Табачин, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Маркіян Мазур, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Аскольд Кушта, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Світозар Чабан, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Аліна Оленюк, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Софія Аланія, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Марія Суворова, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Лев Зубар, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Остап Друщак, Львівська гімназія «Євшан»;
- Денис Герасимчук , Львівська гімназія «Євшан»;
- Ілля Ярмолін, Львівська гімназія «Євшан»;
- Ярослав Сивуляк, Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка»;
- Зоряна Гальчак, Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка»;
- Софія Семенюк, ліцей № 8 Львівської міської ради;
- Софія Гайдук, ліцей № 8 Львівської міської ради;
- Софія Войтів, середня загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 48 м. Львова;
- Андріана Онищенко, ліцей міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради;
- Софія Цицик, ліцей «Сихівський» Львівської міської ради;
- Анна Кокоць, ліцей № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради;
- Ольга-Софія Чорній, середня загальноосвітня школа № 40 м. Львова;
- Меланія Полюга, приватний навчально-виховний комплекс «Садок — школа — ліцей «ЕКОЛЕНД»;
- Юлія Корабель, ліцей № 28 Львівської міської ради;
- Віталій Сокульський, ліцей № 2 Львівської міської ради.
Найкращі результати діти продемонстрували з математики (98 максимальних результатів), англійської (60) та української (54) мов, історії України (17), німецької мови та української літератури (по 4).
“Пишаємось нашими учнями — розумними та наполегливими, і їхніми фантастичними здобутками. Академічні результати — це лише перша сходинка. Віримо і знаємо, що далі буде більше. І, звісно ж, школярі, які склали НМТ на 400 та 600 балів, традиційно, як і щороку, отримають грошові винагороди від міста. Наші — найкращі”, — коментує директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк.
Результати додаткової сесії НМТ оприлюднять до 30 липня.