Двоє львівських учнів здобули «бронзу» на Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії та астрофізики
12 серпня 2019, 17:36
Соломія Григор'єва
Павло Гілей та Олександр Кухар, учні 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка, здобули бронзові медалі на ХІІІ Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії та астрофізики, яка відбувалась в Угорщині.
Цьогоріч у такій олімпіаді взяли участь 270 школярів із 47 країн світу. До складу команди, яка представляла Україну, увійшло п’ятеро учнів, серед яких 2 львів’ян. Одинадцятикласники фізико-математичного ліцею здобули бронзові медалі.
