Львівські школярі здобули три медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з хімії
30 липня 2019, 18:22
Соломія Григор'єва
На Міжнародній учнівській олімпіаді з хімії львівські школярі вибороли 3 медалі. Змагання завершилися сьогодні, 30 липня, у Парижі (Франція).
У команді України цьогоріч було троє учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка і усі троє здобули медалі: «срібло» вибороли Лідія Дубенська та Гордій Андрусів, а «бронзу» — Анатолій Кузнєцов.

