Посол Канади в Україні подякувала львівським та канадським педагогам за працю задля якісної освіти
“Коли я говорю про міцні канадсько-українські стосунки, то ось що я маю на увазі. Канадські вчителі працюють з українськими освітянами з початку 1990‑х років і досі регулярно беруть участь у таких тижневих семінарах. Канадська освітня програма справді стала джерелом натхнення, але найцінніше — це ті глибокі професійні зв’язки, які збагачують обидві країни через вчителів та учнів. Я мала честь отримати запрошення від Оксани Винницької-Юсипович та зустрітися з учасниками семінару у Львові. Ви надихаєте! Дякую за вашу працю, відданість, невичерпний оптимізм та віру в те, що якісна й інклюзивна освіта — це основа сильної, відкритої спільноти”, — зазначила пані посол.
Традиційний Літній інститут проводять в Україні з 1993 року. Відтак міський голова Львова Андрій Садовий вручив подяки канадським освітянам з Інституту професійного розвитку вчителів за багаторічну співпрацю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток української освіти.


