Перейти до основного контенту
14°
Дощ,
Мінлива
хмарність
15 червня 2026
Понеділок
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
16°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
17 червня 2026
Середа
17°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
19°
Дощ, Похмуро
Вночі
15°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
17°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
14°
Мінлива хмарність
19 червня 2026
П'ятниця
22°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність
20 червня 2026
Субота
22°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро

У Львові проходять перші змагання з пілотування дронами

02 грудня 2023, 16:34
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові вперше проходять змагання з пілотування дронами. Учні 10-11 класів, які проходили навчання у центрах національно-патріотичного виховання Львова, змагаються між собою у вправності різних технік пілотування. До перших змагань долучилось 16 школярів. 

Ліцей імені Героїв Крут ініціював змагання з пілотування дронами між школярами Львова. У перших змаганнях взяло участь 4 команди. У кожній з яких 4 учасників. 

Учасники вправлялись у різних техніках:

-       техніка проходження маршруту з перешкодами;

-       візуальний пошук обʼєктів на місцевості;

-       доставка ліків пораненим;

-       фото і відеозйомка.

«Це перші такі змагання у місті серед школярів. Загалом центри національно-патріотичного виховання працюють у Львові не так давно, і поки не багато дітей навчились керувати дронами. Проте в перспективі, я впевнений, змагання будуть щоразу масштабуватися.

Діти дуже охоче поставились до цих змагань. Їм самим подобається навчатись пілотуванню дронами. Це справді цікаво для них і вони хотіли б ще більше таких занять.

Дякуємо ліцею імені Героїв Крут за їхню ідею і те, що від першої зустрічі до реалізації не пройшов і місяць», – зазначив Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

         Нагадаємо, на базі закладів освіти Львівської громади працює вже 7 центрів національно-патріотичного виховання, де школярі отримують фахові знання із військової справи та домедичної допомоги. Ще 6 мають відкрити впродовж наступного року.