У Шевченківському гаю закликають весну
21 березня 2018, 14:56
У Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького учні львівських шкіл закликають весну. Діти беруть участь в інтерактивному театралізованому дійстві, яке відбувається відразу на кількох локаціях Музею.
«Цьогоріч нас Весна трохи підвела із погодою: ми не сподівалися на морози і сніг, але віримо, що після нашого щирого закликання, вона обов’язково прийде», - переконані працівники Музею.
Нагадуємо, захід відбувається 21, 22 березня 2018 року.
Час проведення: 10.00, 11.00, 12.00.
