У школах Рясного розпочали навчання енергоощадності у межах проекту «Район зелених технологій»
«Розпочали свою роботу з дітьми з мозкового штурму «Що таке енергія?», візуалізувавши наші асоціації, перейшли до поняття природи загалом. Екологічна гра руханка «Дерево, людина, СО2» активізувала учнів до роботи. У ході цієї гри ми з’ясували зв’язок між діями людини (вирубуванням дерев), збільшенням викидів СО2 в повітря та змінами клімату. Діти прийшли до висновку, що знищення зелених насаджень змінює баланс вуглекислого газу, що підсилює парниковий ефект, як наслідок.
Підсумували свій урок вправою «Що я можу зробити, щоб врятувати планету», діти дуже свідомо і по-дорослому підійшли до цього завдання: запропонувавши і встановлення вітряків, і сонячних панелей і будівництво сміттєпереробного заводу тощо. Учні зробили висновок, що ми маємо бути розумними господарями своєї планети, це дуже вартісно, оскільки, діти зрозуміли, що наше енергомайбутнє у наших руках», - зазначила експерт по реалізації і втіленню проекту щодо навчання дітей енергоощадності Мар’яна Боднар.
