Перейти до основного контенту
16°
Дощ,
Мінлива
хмарність
14 червня 2026
Неділя
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Похмуро
15 червня 2026
Понеділок
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
17 червня 2026
Середа
18°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Мінлива хмарність
Вночі
13°
Ясно
18 червня 2026
Четвер
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Ясно
19 червня 2026
П'ятниця
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
18°
Мінлива хмарність

Завтра у Львові учасники всеукраїнських шкільних олімпіад змагатимуться за 50, 20 та 10 тисяч гривень

13 грудня 2024, 16:54
Пресслужба ЛМР
Завтра, 14 грудня, у Львові відбудуться фінальні змагання серед учнів, котрі стали учасниками всеукраїнських олімпіад КІТ «Квести і Тести». Загальний призовий фонд олімпіад становить 640 000 грн.

Це сучасний формат всеукраїнських олімпіад, організований цифровою платформою НІТ «Навчання і Технології». Загальний призовий фонд становить 640 тис. грн.

Цього року олімпіада, організована цифровою платформою НІТ «Навчання і Технології», була доступна для учнів 3-10 класів з таких предметів:

  • 3-4 класи – мультипредметний тест;

  • 5-6 класи – мультипредметний тест;

  • 7-8 класи – англійська мова;

  • 9-10 класи – математика.

І етап олімпіад відбувся 29 листопада, на який зареєструвалось 5772 учасники. ТОП-10 учасників кожної паралелі будуть змагатись за свої призи у ІІ етапі вже 14 грудня.

Переможці ІІ етапу отримують такі грошові призи:

І місце – 50 000 гривень;

ІІ місце – 20 000 гривень;

ІІІ місце – 10 000 гривень.

«Ми організовуємо такі олімпіади, щоб сформувати у дітей розуміння цінності знань. Школярі повинні знати, що їхні знання оцінюються не лише похвалою чи оцінками, а й грошима. Знання – це фінансова стабільність в житті. Мотивувати дітей вчитись сьогодні – це не просте завдання, багато часу у них забирають гаджети та мережі. Тому цікавими уроками, нестандартними підходами у навчанні, такими та іншими змаганнями, конкурсами, ми будемо змінювати цю ситуацію. Сьогодні наше управління спільно з партнерами проводить багато заходів, в яких учні можуть змагатись і показувати свої таланти», – наголошує Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

ІІ етап олімпіади КІТ проводять у Львові, де на учасників чекає урочиста церемонія нагородження, розважальні зони, кейтеринг та додаткові призи.

Як уточнили в управлінні освіти, такі змагання серед дітей у Львові проводять з 2023 року: у 2023 році було проведено 3 олімпіади, у 2024 – одна.