Невідомі особи ввірвались до КП «Адміністративно-технічне управління»

  • 01.06.2017, 12:53
  • 620
  • Прес-служба ЛМР
Невідомі особи групою увірвались до КП «Адміністративно-технічне управління» та перешкоджали роботі підприємства, вимагаючи пояснень щодо демонтажу незаконно встановленого рекламоносія.

Як поінформували в КП «Адміністративно-технічне управління», на пл. Галицькій м. Львова встановлений рекламоносій без будь-яких на це дозвільних документів. Учора працівники підприємства разом з представниками підрядної організації мали виконати Наказ про демонтаж цієї конструкції.

«Однак, невідомі люди, які в той час були на місці, де встановлено цей банер, в грубій формі не дали змоги його демонтувати. А сьогодні зранку близько 50 осіб увірвались до нас в «Адміністративно –технічне управління» з вимогами пояснень щодо причин демонтажу незаконно встановленого рекламоносія і витребування якихось документів. Їм було надано вичерпні усні пояснення. Документи їм буде надано у відповідь на зареєстровану заяву.

Такі дії – не що інше, як спроба тиску. Тому ми будемо писати заяву в поліцію, щоб ідентифікувати цих осіб та запобігти такій ситуації в майбутньому», - сказав Тарас Вітик, директор КП «Адміністративно-технічне управління».