Містян закликають бути обережними: синоптики прогнозують ускладнення погодних умов на 9 – 10 грудня

  • 08.12.2017, 16:08
  • Марія Демчина
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, по території Львівської області та місту Львову 9 – 10 грудня, у звʼязку із проходженням атмосферних фронтів від Балканського циклону, очікується ускладнення погодних умов.

Так, 9 грудня вночі синоптики прогнозують подекуди туман, видимістю 200 – 500 м, вранці та вдень місцями сильні опади (дощ з переходом в мокрий сніг та сніг), налипання мокрого снігу, ожеледь.

10 грудня очікується вночі та вранці місцями сильний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу.

Впродовж 9 – 10 грудня на дорогах ожеледиця.

Мерія застерігає водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, обв’язково вмикати фари. Слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Максимально обережними просять бути і пішоходів: носити взуття з неслизькими підошвами, бути обережними біля будинків, адже з дахів можливі зсуви снігу, а також переходити лише у спеціально відведених місцях.