Синоптики прогнозують завтра сильний мокрий сніг, на дорогах – ожеледицю

  • 15.12.2017, 16:01
  • Марія Демчина
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, по території Львівської області та місту Львову 16 грудня вранці та вдень очікується сильний, по півдню території – дуже сильний мокрий сніг та сніг; налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Мерія закликає водіїв та пішоходів бути обачними і дотримуватися правил безпеки.

Так, 16 грудня синоптики прогнозують у Львові дощ з переходом у мокрий сніг, вранці та вдень сильний; налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с, поривчастий. Температура повітря впродовж доби 0 – 2º тепла.

17 грудня синоптики обіцяють часом невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 1 – 6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

18 грудня у Львові – часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 3 – 8º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла.

Мерія застерігає водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, обв’язково вмикати фари. Слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Максимально обережними просять бути і пішоходів: носити взуття з неслизькими підошвами, бути обережними біля будинків, адже з дахів можливі зсуви снігу, а також переходити лише у спеціально відведених місцях.