Обвалену ділянку підпірної стінки на вул. Сахарова, 29−31 обгороджено: готується звернення в комісію ТЕБ і НС щодо виділення коштів для проведення протиаварійних робіт

• 15.06.2018, 18:14
  • Ганна П’єх
Як повідомив голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин, ділянку підпірної стінки між будинками на вул. Сахарова, 29−31, яка після дощу обвалися на дитячий майданчик, обгородили, замовили документацію і кошторис на проведення ремонтних робіт та готують звернення до комісії ТЕБ і НС щодо виділення коштів з резервного фонду для ліквідації наслідків обвалу.

«Через перезволоження ґрунту після дощу відбувся обвал частини підпірної стінки між будинками на вул. Сахарова, 29−31. Внаслідок обвалу ніхто не постраждав. Місце обвалу ми обгородили. Зараз замовили документацію і кошторис на проведення ремонтних робіт та готуємо звернення на комісію ТЕБ і НС щодо виділення коштів з резервного фонду, для ліквідації наслідків обвалу», — розповів Орест Тимчишин.