Цеглу, яка обвалилася з будинку на пл. Ринок, 17, приберуть комунальні служби

• 08.04.2019, 12:36
  • Ганна П’єх
У будинку на пл. Ринок, 17, що навпроти Ратуші, обсипась цегла. За інформацією Галицької районної адміністрації, комунальні служби району приберуть будівельне сміття з тротуару. Будинок, з якого обвалилась цегла, не перебуває на балансі міста, власником є Львівська обласна рада.

«Будинок на пл. Ринок, 17, є власністю обласної ради. Орендар ТОВ «Полтурак» проводить реставрацію даху. Сьогодні вранці, під час виконання реставраційних робіт, відбулось обсипання елементів даху.

Будинок є пам’яткою національного значення. Місто жодних дозволів на роботи на даху не видавало. З містом є погоджена лише можливість майбутньої реставрації фасаду — для цього і було встановлено риштування.

Щодо інциденту з обсипанням елементів даху, управління охорони історичного середовища проводить розслідування. Працівники управління вже мали першу зустріч з орендарем (перевірка документів і дозволів). За результатами перевірки документів буде визначено міру відповідальності", — повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«Комунальні служби нашого району приберуть усе сміття з тротуару. Причини події встановлюються. Ніхто з перехожих не постраждав», — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької РА.