Цієї ночі у Львові четверо людей отруїлись чадним газом

  • 30.04.2021, 10:17
  • 1584
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, й не легковажити своїм здоров’ям та життям! Цієї ночі трапився ще один випадок отруєння чадним газом.

Так, як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 30 квітня близько 01.05 год. у квартирі на вул. Джерельній, 1 отруїлись чадним газом четверо осіб, з них 2 дітей. Їх у стані середнього ступеня важкості доставили в лікувальні заклади – міську дитячу та обласну клінічну лікарні.

Квартира обладнана газовим котлом (працівники АТ «Львівгаз» тимчасово перекрили подачу газу). Обставини події встановлюють.

Загалом від початку року по місту зафіксували 27 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 63 людини, з них 25 дітей. На жаль, 3 людей загинули.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.