«Управління освіти створить комісію для розслідування фактів трагедії», – Зоряна Довганик

  • 02.06.2021, 15:10
  • Пресслужба ЛМР
Міське управління освіти перевірить всі факти трагедії, що сталась сьогодні за участі львівських школярів у с. Кам’янка.

«Сьогодні об 11:42 у селі Кам’янка стався нещасний випадок – загинув хлопчик 6 класу однієї зі шкіл нашого міста. Діти поїхали на екскурсію разом із працівниками закладу освіти та супроводжуючими особами: 3 вчителів та 2 батьків. Як нам стало відомо, хлопчик надто близько підійшов до води, була швидка течія, він послизнувся і впав у воду. На місці проводили реанімаційні заходи як педагоги, що поїхали з дітьми на екскурсію, так і медики, адже була викликана карета швидкої допомоги. На жаль, врятувати життя дитини не вдалося.

Зараз на місці працює слідчо-оперативна група. Класний керівник, який супроводжував дітей, отримав серцевий напад, тому перебуває зараз у лікарні в місті Сколе. Окрім того вчитель, який рятував життя дитині, наковтався води та отримав переохолодження, тому також доставлений до лікарні у Сколе.

Управління освіти створить комісію для розслідування фактів трагедії», – розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

відео: Андрій Андрух