У мерії засідає штаб щодо ліквідації наслідків негоди: комунальні служби вже працюють на вулицях міста

  • 25.06.2021, 17:23
  • 857
  • Пресслужба ЛМР
У Львові негода. З огляду на погодні умови у мерії засідає оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Станом на зараз триває збір інформації по районах щодо збитків, завданих негодою. За оперативною інформацією, внаслідок стихії впало понад 20 дерев, а також гілок. Усі комунальні служби будуть задіяні для усунення наслідків.

«Комунальні служби вже приступають до робіт. Повалені дерева будуть розкрижовувати і забирати з проїзної частини.

На вул. Сахарова вода піднялася до рівня бордюрів, дощоприймачі всі сприймають воду, але дуже велика кількість опадів випала. На вул. Тролейбусній трохи піднявся рівень води, але дощоприймачі працюють.

Всі працівники є зараз на місцях. Вже приступили до виконання робіт. Дерева вже забираємо з проїжджих частин, першочергово там, де вони заважають руху транспорту», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з тим, що вимкнено струм, електротранспорт не курсує. Прогнозують, що подачу струму відновлять лише після  повного припинення негоди. Також потрібно буде очистити трамвайні колії і контактну мережу від повалених дерев.

Інформація про наслідки негоди оновлюється.