«Значних пошкоджень не було, усі наслідки усуваємо», - О. Одинець про наслідки ранкової негоди

  • 17.08.2021, 14:00
  • Пресслужба ЛМР
За словами Олександра Одинця, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ранкова негода не мала значних наслідків. Повалені дерева вже розкрижовані і будуть вивезені, а на двох пошкоджених дахах працюють ремонтні бригади.

фото усовне, атвор: Маркіян Лисейко

«Якихось надзвичайних наслідків немає. В основному сильний вітер був у Франківському і Залізничному районах. На території районів було повалено 11 дерев і 15 великих гілок, три з яких впали на автомобілі. У парках повалено 18 дерев і багато гілок, цифри уточнюються. Усі дерева розкрижовані і їх прибирають.

Зафіксовано пошкодження двох дахів. Один на вул. Шота Руставелі, 36 - ЛКП «Княже місто» вже працює над відновленням. Другий на пр. Свободи у приватному будинку. Там також усувають пошкодження.

Значних підтоплень не зафіксовано. Був тимчасовий застій води на вул. Ряшівська-Городоцька.

Були перебої з електропостачанням. На мережах зовнішнього освітлення ЛКП «Львівсвітло» було три обриви і пошкоджена одна опора. Ремонтні бригади працюють. У великих комунальних підприємствах все добре, усі працюють у звичному режимі», - розповів Олександр Одинець.