Попередня причина вибуху газу на вул. Замарстинівській - несправна газова колонка

  • 13.12.2021, 19:05
  • Андрій Яремко
У квартирі житлового будинку на вул. Замарстинівській, 28 трапився вибух газу з подальшим горінням. Попередня причина - несправна газова колонка. На місці працюють фахівці. Після завершення робіт службами ДСНС - будинок буде обстежено проектантами, визначено роботи, які необхідно виконати першочергово. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

фото: ДСНС
фото: ДСНС

«У одній з квартир в будинку на вул. Замарстинівській, 28 стався вибух газу в квартирі. Попередня причина - несправна газова колонка. Вибух стався на другому поверсі в триповерховому будинку в дворі. 

Я з Іриною Маруняк зараз на місці. З’ясовуємо деталі на місці. За потреби буде надано інше тимчасове житло.

На місці працює ДСНС. Завершують ліквідацію пожежі. Постраждалим надають екстренну медичну допомогу. Попередньо троє людей мають опіки різних ступенів важкості, їх госпіталізовано. На час ліквідації наслідків вибуху тимчасово перекрито рух вулицею Замарстинівською.

фото: ДСНС

Після того, як надзвичайники завершать роботи, будинок буде обстежено проектантами, визначено роботи, які необхідно виконати першочергово», - повідомим перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.