В будинку на Замарстинівській, 28 проводять обстеження

  • 14.12.2021, 08:39
  • Соломія Григор’єва
В житловому будинку на вулиці Замарстинівській, 28, де вчора стався вибух газу, проводять обстеження. Електропостачання відновили ще вчора, питання газопостачання буде вирішуватись сьогодні.

фото: ДСНС

«Внаслідок вчорашнього вибуху постраждало три квартири. Зараз на місці проводиться обстеження цих помешкань, щоб розуміти, які саме там пошкодження, які протиаварійні заходи негайно треба вживати. Опісля ці питання будуть винесені на міську комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб якнайшвидше приступати до виконання протиаварійних робіт.

Через вибух постраждало троє мешканців. Вони живі, але перебувають у лікарні.

Вчора ввечері в цьому будинку було відновлено електропостачання, окрім трьох найбільше постраждалих квартир. Сьогодні будемо вирішуватися питання щодо відновлення газопостачання.

Також вчора ми поговорили з мешканцями  всіх квартир щодо можливого їх відселення – вони наголосили, що не потребують тимчасового іншого житла. Деякі люди пішли на кілька днів до родичів, а інші повернулись до своїх квартир в цьому будинку», – розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.