На завтра львівські синоптики оголосили штормове попередження

  • 12.01.2022, 14:03
  • 434
  • Марія Демчина
Завтра, 13 січня, Львівський регіональний центр з гідрометеорології прогнозує по місту ожеледицю на дорогах, вдень пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с. Така ж погода очікується й по території Львівської області. Мерія Львова закликає усіх зважати на прогноз погоди й бути обачними під час руху.

фото умовне, автор: Роман Балук

В міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадують, що не варто ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити.

Водночас, усіх водіїв просять обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, пішоходів – носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально призначених для цього місцях.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.