Через повідомлення про замінування частина навчальних закладів Львова сьогодні працюватиме дистанційно

  • 09.02.2022, 08:39
  • Пресслужба ЛМР
Вчора надійшло анонімне повідомлення про замінування всіх шкіл і садочків Львова, відтак ті навчальні заклади, які ще не встигли перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів, сьогодні працюватимуть дистанційно.

фото умовне, автор: Роман Балук

Вчора, 8 лютого, близько 19 години на електронну адресу СБУ надійшло повідомлення про замінування  всіх шкіл, торгових центрів та дитячих садків Львова, а це близько 340 будівель. За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, станом на ранок 9 лютого вже перевірили 65 шкіл, 152 дитячі садочки та 12 торгових центрів – вибухонебезпечних предметів не виявлено. Роботи з обстеження решти будівель тривають.

Як наголошують у міському управлінні освіти, вчора про замінування було повідомлено керівників всіх навчальних закладів (і комунальних, і приватних). Відповідно ті школи і садочки, які вже перевірили, сьогодні можуть виходити на навчання. Навчальні заклади, які відповідні служби ще не оглянули, сьогодні не працюватимуть, батьків та дітей попереджено.