Бібліотекарям Львова розкажуть, як діяти у разі хімічної чи радіаційної небезпек

  • 08.08.2022, 14:08
  • Пресслужба ЛМР
Завтра для бібліотекарів Львова проведуть навчання про те, як діяти у разі хімічної, радіаційної чи біологічної атаки. З правилами поведінки ознайомлюватимуть фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Бібліотеки впродовж дня відвідує чимало людей. Тому важливо, щоб персонал бібліотек знав, як організувати та провести евакуацію у разі тривоги, і знав, як діяти у випадку хімічної чи радіаційної загрози. Бо важливо не лише спуститися в укриття – треба знати, що на себе одягнути, в якому напрямку рухатися, яка відмінність між різними хімічними елементами тощо. Це прості, але дуже важливі речі. Бо знаючи це, можна вберегти і себе, і допомогти людям навколо», - зазначає Іван Мовчан, проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Навчання відбудуться в одній із львівських бібліотек.

До слова, мерія Львова спільно з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності організовують для мешканців міста ознайомчі навчання про те, як діяти у разі хімічної, радіаційної чи біологічної атаки. Уже відбулось 5 таких тренінгів, у яких взяли участь близько 500 охочих містян.

Також працівники Львівської мерії та комунальних підприємств вчаться користуватися зброєю та  надавати домедичну допомогу. Спеціальні навчання для них організували у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.