На проспекті Свободи у Львові обвалилась частина будинку

  • 26.08.2022, 03:34
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 26 серпня, близько 1 години ночі на проспекті Свободи, 23 стався обвал частини будинку з боку внутрішнього дворика. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Там вже працюють усі відповідні служби.

На місце події оперативно виїхала заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк та голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля. 

Зі слів Ірини Маруняк, мешканці почули незвичний шум в одній з квартир та подзвонили у поліцію. Людей з будинку евакуювали до того, як стався обвал. 

«Внаслідок обвалу флігельної частини будинку зруйнувано три квартири та 2 нежитлові приміщення.  Одна квартира здавалась в оренду, відтак зараз з'ясовують, чи були у ній люди. Всіх решту мешканців евакуйовано. На місці аварії працюють усі відповідні служби», - повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За попередньою інформацією, ймовірною причиною обвалу стала реконструкція будинку у сусідній будівлі на проспекті Свободи, 21. Наразі законність робіт встановлюють.