«Треба зробити все можливе, щоб магазини працювали», - мер Львова звернувся до власників торгових мереж

  • 11.10.2022, 15:36
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий закликав власників магазинів та торгових мереж організовувати свою роботу задля забезпечення потреб мешканців.

фото: Роман Балук

«Вчора багато магазинів закрилися, тому що не було електропостачання. Натомість частина працювали, тому що вони мають дизель-генератори і розуміють свою відповідальність.

Я хотів би звернутись до власників торгових мереж та магазинів: зробіть все можливе, щоб магазини працювали в той час, коли це є дозволено. Так, ми не можемо працювати у повітряну тривогу, але коли її немає, ви маєте організовувати роботу. Прикладом є хлібопекарі. Вчора, незважаючи ні на що, вони спекли хліб і продавали його із машин, коли деякі супермаркети не працювали. Нам треба сьогодні повністю переглянути наше життя.

Це війна. І задача ворога – вбивати. Нищити людей та інфраструктуру. Тому кожен має бути відповідальним та виконувати свою роботу. Останні два дні дали нам відчуття реальності – того, що ця війна триватиме довго. Аби допомогти нашим Збройним силам, ми повинні забезпечити безпеку та гідні умови тут для їхніх сімей, дружин та дітей», - наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні російські окупанти завдали удару по об'єкту критичної інфраструктури у Львові. Внаслідок цього частина міста тимчасово залишилась без світла. Вода також подається із перебоями.