У Львові жінка отруїлась чадним газом

  • 25.01.2023, 10:20
  • Пресслужба ЛМР
Мерія Львова вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, й не легковажити своїм здоров’ям та життям! У місті трапилось ще одне отруєння чадним газом.

фото ілютративне

Зокрема, як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони, 25 січня о 09.00 надійшла інформація про отруєння чадним газом у квартирі на вул. Зеровій. Постраждалу жінку, 1970 року народження, доправили в лікарню святого Пантелеймона.  Причини та обставини події з’ясовують.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо, то цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.