Мешканці найбільш пошкоджених квартир на вул. Каховській, 29 отримають компенсацію від міста на оренду житла (відео)

  • 18.08.2023, 11:27
  • Пресслужба ЛМР
Мешканці найбільш пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу квартир у будинку №29 на вул. Каховській отримають матеріальну допомогу на оренду житла. Сьогодні, 18 серпня, виконком затвердив перелік з 11 осіб-власників квартир, які отримуватимуть таку компенсацію. Кошти надходитимуть на індивідуальні рахунки мешканців щомісяця, допоки їх житло не буде відновлено.

фото з архіву, автор: Роман Балук

За словами керівника управління житлового господарства ЛМР Владислава Іванова, очікують, що перелік мешканців ще буде доповнюватись.

«Ми очікуємо ще 9 заяв від власників квартир цього будинку. І районна адміністрація, і управляюча компанія вже телефонували цим мешканцям, аби вони написали відповідні заяви. У дворі працює виїзний ЦНАП, всі документи можна подати там», – зазначив Владислав Іванов.

Як уточнив керівник Залізничної райадміністрації Ігор Савка, компенсацію на оренду житла мають отримати усі власники квартир у двох під’їздах на вул. Каховській, 29 – загалом 20-ти помешкань.

Розмір матеріальної допомоги на тимчасову оренду житла такий же, як і для мешканців зруйнованих російською ракетою будинків на вул. Стрийській: 10 тис. грн власникам 1-кімнатних квартир, 12 тис. грн – власникам 2-кімнатних квартир та 15 тис. грн – власникам 3-кімнатних та понад 3-кімнатних помешкань.

Матеріальну допомогу виплачуватиме ЛКП «Сигнівка». Кошти надходитимуть раз в місяць на індивідуальні рахунки мешканців.

Додамо, компенсація з міського бюджету передбачена і за вибиті вікна та двері у житлових будинках. Зокрема, 12 тис грн – за вибиті вибуховою хвилею вікна (розрахунок за одне вікно), 8 тис грн – за вибиті вхідні двері.

Нагадаємо, внаслідок ракетного обстрілу 15 серпня у Львові постраждало 48 житлових будинків. Загалом пошкоджено 830 вікон та 81 вхідні двері. У 76 квартирах зафіксували тріщини на стінах. У 6 багатоповерхівках пошкоджені дахи і ще 5 покрівель потребують ремонтів у приватних будинках. Значних ушкоджень зазнав дитячий садок.

Загалом, на ліквідацію наслідків цієї ворожої атаки з резервного фонду міського бюджету Львівської громади заплановано виділити близько 20 млн грн.

відео — Андрій Андрух