Мер Львова: місто повністю відбудує житло для мешканців, які його втратили, а до відновлення компенсуватиме оренду житла

Пошуково-рятувальна операція триває. 23 людини звернулися за медичною допомогою, 13 перебувають у лікарні. Одна людина — у важкому стані. Загалом пошкоджено 21 будинок, а також два заклади освіти: дитячий садок і школу.
На вул. Виговського бойову частину ракети, яка не здетонувала, вже знешкодили.

«12 тис. грн — за однокімнатну квартиру, 15 тис. грн — за двокімнатну, 17 тис. грн — за трикімнатну. За потреби мешканців тимчасово розміщуватимуть у готелях коштом міста.
За кожне пошкоджене вікно місто компенсує до 15 тис. грн, за пошкоджені вхідні двері — 20 тис. грн.
Якщо говорити про масштаб цієї трагедії, то попередня вартість ліквідації наслідків — десятки мільйонів гривень», - наголосив Андрій Садовий.
Нагадаємо, близько 4:45 Львів зазнав ракетної атаки. Найбільших руйнувань зазнали два житлові будинки на вулицях Патона та Виговського. Загалом пошкоджено понад 20 житлових будинків, а також школу та дитячий садок. Рятувальники продовжують деблокувати людей з-під завалів.