Представники ТЦ «Форум Львів» та Львівської міської ради нагородили молодих дизайнерів

  • 25.06.2014, 17:10
  • 823
Сьогодні, 25 червня, представники торгового центру «Форум Львів» разом із представниками Львівської міської ради нагородили талановитих молодих львівських дизайнерів Ірину Желіско та Олександра Гаращенко винагородою в розмірі 10 тис. грн за створення дизайну підлоги на головній площі ТЦ «Форум Львів».

Ірина та Олександр мали нагоду не лише побачити точне місце, де знаходитиметься їхнє творіння, але й також отримали індивідуальну екскурсію по будівельному майданчику від архітектора, який розробив концепцію ТЦ «Форум Львів», Антоніо Лопес Романа (Т + Т Design), підчас якого обговорювалася концепція, архітектурні деталі та задуми, що вони відображають.

Конкурс, оголошений ще в квітні, викликав великий інтерес і отримав гарні відгуки від місцевих архітекторів і дизайнерів. Це не стало несподіванкою, адже Львів завжди славився своїми талановитими, амбітними і креативними мешканцями. У той же час суддям було зовсім нелегко прийняти рішення про остаточного переможця. Після довгих дискусій було обрано той дизайн, який найбільше асоціюється з містом, його індивідуальністю, історією, спадщиною та майбутнім. Творцями дизайну-переможця, який є по-особливому символічним для міста, стали Ірина Желіско та Олександр Гаращенко, які в повсякденному житті є колегами по роботі. Знаходячись на першому поверсі, відвідувачі помітять маленькі елементи, взяті з місцевої та національної культури, такі як писанка, вишиванка, гілка калини, і т.д. А з верхніх поверхів відвідувачам відкриється головний «секрет» - картина лева, яка формується з цих маленьких зображень.

Коли ми оголосили конкурс, то не знали, які результати він принесе та що слід очікувати. Проте з самого початку було зрозуміло, що результат буде креативним і унікальним, враховуючи те, що львів'яни тісно ідентифікують себе з містом і надзвичайно пишаються його дивовижною спадщиною і багатою культурою. Ідея, яку запропонували Ірина та Олександр, найбільше справила на нас враження, так як Львів та Україна відчуваються в кожному маленькому її елементі. Джерелом натхнення для концепції «Форум Львів» стало саме місто та його елементи, саме тому такий дизайн підлоги прекрасно відповідатиме концепції в цілому.

Антоніо Лопес Роман

Ми, як львів'яни, дуже пишаємося нашим містом. Тому ми раді, що у нас є ця можливість залишити такий слід в торговому центрі «Форум Львів», що незабаром стане новим місцем для зустрічей у Львові. Слід, який ще більше популяризуватиме культуру і традиції Україн.

коментують переможці, Ірина та Олександр

Довідка

ТЦ «Форум Львів» розташується в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі міста і знаменитого Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розмістяться кінотеатр, зона відпочинку і ресторани з видом на місто. Загальна площа проекту складає 70 000 кв.м (орендована – 35 000 кв.м). Також передбачається підземний паркінг на 600 місць для обслуговування проекту, перший такого типу в місті Львові. Концепція ТЦ «Форум Львів» розроблена дизайнерською групою Мульті T + T Design, відомою своїми видатними концепціями містобудування та архітектурними концепціями. Місцевим архітектором виступає Львівський офіс «Тебодін Україна». Мульті розвиває торговий центр «Форум Львів» разом із місцевим партнером Галерея-Центр. Мульті і Галерея-Центр об'єднали зусилля з Будхаус Групп, що є акціонером «Форум Львів». Фінансування проекту забезпечується ЄБРР і  УніКредит. Більше інформації - на www.forumlviv.com