«Такої уваги нам ще не приділяли», - учасники АТО

  • 27.05.2016, 16:43
  • Марія Демчина
З 22 по 26 травня у межах третього проекту «Genesis» військові, що повернулись із зони АТО, проходили фізичну та психологічну реабілітацію в пансіонаті «Славський», що в смт. Славьске. Вояки впродовж п'яти днів відвідували заняття із арт-терапії, де відкривали свої емоції через глину, малювання та спеціальну гімнастику.

Уже третій заїзд центр бізнес-тренінгів «Ля Телепате» проводить для учасників програми «Genesis» розвиткові тренінги на тему особистого розвитку та вирішенню внутрішніх проблем. Тренер Олена Коссак розповідала, що таке мотивація та самомотивація, і як використовувати цю неймовірну силу задля власного розвитку, бо  найважливіше для тих, хто повернувся зі Сходу –  знайти опору у мирному житті.

 «Коли я воюю, в мене вимикаються емоції та включається інстинкт. Нам на Сході краще, там ясно хто свій, а хто чужий, там ми відчуваємо себе потрібними. Тут дуже важко знайти себе...», - розповідають військові. «Я з дитинства нічого не ліпив. А тим більше не малював. А тут я подивлюсь - вилитий художник. Покажу вдома дочці, нехай теж здивується який в тата талант», - жартує один з учасників, демонструючи свої роботи.

Віднайти в собі гармонію дозволяли ранкові розминки та медитації від фітнес-клубу FitFamily, виступ музичного гурту "Ойкумена" та спа-процедури від пансіонату «Славський». «Такої уваги нам ще не приділяли. Коли бачиш, скільки людей хочуть тобі допомогти, по-справжньому, а не просто на папері, - відчуваєш, що нарешті повернувся додому», -  зазначають учасники проекту.

Довідка

«Genesis» – рекреаційна програма для тих, хто брав участь в АТО та повернулися додому з метою дати їм простір для роздумів та пошуку себе. Відгуки учасників – 100% позитивні, що, за словами координатора програми від громадського об’єднання «Свербивус» Олега Бакуліна,  дає наснагу продовжувати таку роботу.

Дізнатись більше про проект "Genesis" можна на сайті http://sverbyvus.org.ua/