Конкурс для журналістів, блогерів та студентів: Проблеми міського життя – В чому може бути корисним досвід Данії?

  • 19.09.2016, 17:32
  • Уляна Шпуляр
В рамках двотижневої програми Днів Данії у Львові, Посольство Королівства Данії в Україні, спільно з MYMEDIA і Школою журналістики в Українському Католицькому Університеті, оголошує конкурс для журналістів, блогерів та студентів, що працюють і навчаються у місті Львові та області. Два переможці конкурсу матимуть можливість поїхати у навчальну поїздку в Данію. Посольство Данії покриє витрати на поїздку.

Конкурс пропонує дослідити, в який спосіб вирішують міські проблеми в Данії і Україні. Питання сформульовано досить широко, і есе можуть стосуватися питань муніципального управління, громадянського суспільства, ролі ЗМІ, комунальних послуг у сучасному світі чи розумних рішень для урбаністичного простору. Про що писати – ваше рішення.

Надсилати до 1 жовтня 2016 р. на ваші блоги або есе англійською мовою обсягом до 1000 слів на адресу ел. пошти: [email protected] Крім того, просять учасників конкурсу надіслати коротку автобіографію, а також опис того, як навчальна поїздка в Данію допоможе вам у вашій роботі чи сприятиме вашому внеску в суспільну дискусію по поверненню в Україну.

Вимога англійської мови поширюється лише на есе та додаткову інформацію, надіслані на конкурс.

Журі на чолі з Послом Данії, Його Високоповажністю Крістіаном Донсом Крістенсеном, визначить переможців. Переможців буде оголошено 7 жовтня в приміщенні Магістерської програми з медіакомунікацій у Школі журналістики УКУ і на веб-сайті Посольства Данії.