«Місцеве самоврядування – це любов на все життя», - А. Садовий під час відкриття 6-го Форуму місцевого самоврядування

  • 22.03.2018, 09:55
  • Христина Процак
Сьогодні, 22 березня, у Львові розпочався Форум місцевого самоврядування, де близько 250 учасників впродовж двох днів активно дискутуватимуть та вирішуватимуть питання у сфері місцевого самоврядування. До форуму також долучився міський голова Львова Андрій Садовий, який привітав учасників та взяв участь у першій панельній дискусії. Мер наголосив на важливості повноважень органів місцевого самоврядування, адже саме міста є рушіями змін і двигунами розвитку країни.

«Я рано прокинувся і зрозумів, що вже 20 років працюю у місцевому самоврядуванні – спочатку як депутат, потім очолював Інститут розвитку міста, вже 12 років міський голова. Не повірив, що то так багато. Місцеве самоврядування – це любов на все життя, це складна праця, але вона завжди з тобою. Ми всі виховані місцевим самоврядуванням і розуміємо відповідальність, яка лежить на нас.

Цей форум вже 6-ий рік поспіль. У нас новий партнер – Інститут Просвіти. Якщо ти не зумієш донести до людей те, що ти зроби, то результату не буде. Сьогодні буде цікава дискусія. Ми також врахували зауваження гостей, бо минулий форум ми проводили на стадіоні, а це на межі Львова. Тому цього року вирішили провести тут, в центрі міста, тим більше, цей готель відкривається у ці дні після реконструкції. Це також великий успіх, бо цей готель хотіли вкрасти, а ми цього не дали зробити.

Бажаю мудрих думок, хорошої комунікації і вражень, які у вас лишаться назавжди від мудрості  і від атмосфери міста Львова.

Ми отримали вітання від Андрія Парубія, він нас вітає, бажає успіхів та процвітання», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Цьогоріч це вже шостий Форум місцевого самоврядування, що має на меті напрацювати рекомендації у сфері місцевого самоврядування, які стосуватимуться підвищення ролі та посилення спроможності органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави в цілому. Під час форуму буде сформовано резолюцію, яку скерують у центральні органи влади.

Цього року організатори та експерти дискутують на такі теми:

-           Темп реформи децентралізації в Україні. Що бракує: бажання, грошей чи просвітництва?

-           Територіальна організація органів виконавчої влади - взаємодія з органами місцевого самоврядування

-           Централізація у медичній сфері: переваги та недоліки вибору шляхів реформування

-           Роль програми U-LEAD з Європою у процесах децентралізації та можливості для потенційних українських партнерів

-           Електронні сервіси та розумні технології для ефективного розвитку міст та об’єднаних територіальних громад

-           Місцеве самоврядування для зміцнення України: реалії та можливості?

-           Практики управління фінансами для розвитку міст

-           Агломерації як території розвитку

-           Спроможні громади та потенціал мешканців до громадотворення

-           Інтегрований розвиток міста та неформальне планування: Підходи. Досвід. Виклики

-           Стратегії для великих та малих міст, об'єднаних громад: чи можливий прорив?

відео: Андрій Андрух