Пласт вчергове проведе Новацький день першої пластової присяги

  • 11.04.2018, 16:08
  • Уляна Шпуляр
У суботу, 14 квітня 2018 року, з 10.30 год. на площі святого Юра, площі перед пам’ятником І. Франка, на вул. Коперника, 3, на вул. Шептицьких, 16, на вул. Кубанська, 12 буде проводитись Новацький день першої пластової присяги. Організаторами заходу є Станиця Львів Пласту Національної Скаутської організації України спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 14 800 гривень.

«Цього року наймолодші та старші пластуни матимуть окрему програму святкувань протягом цілого дня, однак о 12.30 вони разом зберуться на площі біля пам'ятника Іванові Франкові для спільного проведення урочистих церемоній. Участь у святковій збірці візьмуть понад 1200 пластунів», - про це повідомив голова Львівського осередку Пласту Матвій Дух.

Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України відзначає 14-го квітня 106 річницю Першої Пластової Присяги. Цей день усі пластуни Львова пройдуть урочистою ходою вулицями міста, проведуть урочистості на площі перед університетом ім. Івана Франка.

Наймолодші члени організації, новаки – діти віком 6-11 років, та їх виховники також братимуть участь в святкуванні, але цього року вони не просто бавитимуться, а виконуватимуть дуже важливу місію, присвячену другій точці Пластової Присяги – «допомагати іншим». Не важливо, якого ти віку – кожен може зробити навіть маленьку добру справу. Тож новаки допомагатимуть прибирати міські парки, митимуть невеликі пам’ятники, майструватимуть троянди разом із організацією «Троянди лікують рак», допомагатимуть в міському еко-центрі.

«Сподіваємось, що наші маленькі пластуни зможуть привернути увагу громади і допоможуть зрозуміти, що все у наших руках, і кожен може покращити життя на своїй вулиці, в своєму районі, в своєму місті, допомогти собі та потребуючим»,- додав Матвій Дух.

Програма

11.00 – 11.30 год. – збір та реєстрація учасників

11.30 – 12.30 год. – вимарш до пам’ятника І. Франкові

12.30 – 13.30 год. – Церемоніали на площі біля пам’ятника І. Франкові

13.30 – 14.30 год. - обід

15.00 – 16.45 год. – добрі справи, висадка квітів, виготовлення троянд.