У проведенні громадського слухання щодо 3-ї стоматполіклініки відмовлено через подані недостовірні дані заявником

Як повідомили в управлінні «Секретаріат ради» Львівської міської ради, в реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань щодо 3-ї стоматологічної поліклініки — відмовлено. Адже встановлено, що частина підписантів насправді не підписували листів на підтримку проведення такого громадського слухання у зазначений ініціатором час, а також у багатьох підписантів були вказані недостовірні дані.

Зокрема, як йдеться у листі-відповіді, ініціатор порушив умови ініціювання вимоги ініціювання громадських слухань. Так, на вимогу п. 2.3 Положення про порядок проведення громадських слухань у м. Львові (Додаток 3 до Статуту територіальної громади м. Львова), затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 07.12.2017 року № 2667, працівник відділу громадського партнерства здійснив перевірку документів, поданих ініціатором листом від 22.11.18.

Під час перевірки підписних листів, яка відбувалась 26−27 листопада 2018 року, було здійснено вибірковий обдзвін 50 підписантів та встановлено, що 20 осіб не підписували листів на підтримку проведення згаданого громадського слухання у зазначений ініціатором час, а також у багатьох підписантів були вказані недостовірні дані.

Відтак, відповідно до п. 2.3 Положення про порядок проведення громадських слухань у м. Львові (Додаток 3 до Статуту територіальної громади м. Львова), відмовлено у реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань.