У Львові організовують подію для зацікавлених у темі міської мобільності

  • 09.04.2019, 15:43
  • Прес-служба ЛМР
Мобільне місто — розумне місто. У понеділок, 15 квітня, з 18:30 до 20:00 год у закладі CoMMuna (вул. Галицька, 1В), у межах навчального курсу City Makers' Course Lviv у сфері міського розвитку, команда проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» спільно з Інститутом міста організовує публічну подію для всіх, хто цікавиться новими підходами у побудові дієвої міської мобільності.

Експертом зустрічі буде Руперт Віммер, начальник управління транспорту та міського простору адміністрації Цюриха, який розповість про особливості побудови сталої міської мобільності у своєму місті, зможе порівняти можливості та виклики мобільності зі Львовом. Разом з учасниками відбудеться обговорення головних кроків у створенні комфортних умов для пересування у містах.

Як у Цюриху борються з транспортом з передмістя? Як грамотно розташувати пішохідну інфраструктуру? Про це і зокрема про цюрихську стратегію у сфері мобільності дізнаються учасники зустрічі.

Лекція буде цікава представникам органів місцевого самоврядування, студентам профільних спеціалізацій та громадським активістам, які цікавляться міським розвитком.

Актуальні новини — у зустрічі на Facebook.

Вхід на подію вільний.