Простір між вул. Коперника і Вороного: відбулося громадське слухання

• 06.12.2019, 18:05
  • Пресслужба ЛМР
Львів’яни підтримали розроблення детального плану території, обмеженої вул. Вороного, вул. Руданського, вул. Ліста, вул. Коперника, пл. Міцкевича, просп. Шевченка та забудови ділянок: вул. Ліста, 6 та вул. Вороного, 4 з врахуванням громадської думки.

Таким є висновок громадського слухання, яке відбулося 5 грудня в приміщенні Личаківської районної адміністрації. Примітно, що ініціаторами слухань виступили противники розробки нового планування. Однак, більшість учасників в процесі обговорення дійшли до висновку, що впорядковувати закинуті ділянки цього кварталу вкрай необхідно. Особливо львів’яни радили звернути увагу на покращення благоустрою, невпорядковане паркування, потребу в нових громадських просторах та проблеми зі збором сміття.

До роботи громадського слухання долучилося більше півсотні небайдужих городян, а відповідне рішення ухвалено більшістю голосів. Реєстрація учасників громадського слухання проводилася на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядалося питання (Галицький район м. Львова).