У Львові попрощались з Андрієм Гергертом

• 03.08.2020, 12:40
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні громада Львова попрощались із 42-річним військовим з Львівщини, заступником командувача Української добровольчої армії Андрієм Гергертом (позивний «Червень»). Прощання і Чин похорону відбулись в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

фото: Олександр Мазуренко

Від громади міста з Героєм попрощались заступник міського голови Львова Андрій Москаленко та директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Відтак, похоронна процесія рушила на Личаківське кладовище — там поховають Андрія Гергерта.

Зазначимо, Андрій Гергерт народився у Миколаєві на Львівщині, до Євромайдану працював ветеринаром, а в березні 2014 року пішов воювати на Донбас. Помер після тривалої хвороби — у лютому 2020 року у нього діагностували рак шлунку. У Андрія Гергерта залишилася дружина та четверо дітей.

фото: Олександр Мазуренко