Сьогодні в одному із парків Львова висадили понад 400 дерев

  • 10.10.2020, 12:15
  • 2011
  • Марія Демчина
«Дихай, місто». Під таким гаслом сьогодні в парку «Високий Замок» провели загальноміську акцію з висадки дерев. Міський голова Львова разом з дружиною та дітьми, учасники бойових дій зі своїми рідними, пластуни, скаути та всі охочі мешканці прийшли садити дерева — дуби, буки, модрини. Акцію приурочили до Дня Захисника.

фото: Роман Балук

Мер міста Андрій Садовий з дружиною та двома синами висадили вісім дерев.

фото: Роман Балук

«В нас кожен посадив по два дерева, а взагалі сьогодні у Львові стало на 400 дерев більше -дубів, буків, модрин. Тут дуже класне товариство, тут і пластуни, і скаути, і хлопці, які пройшли війну. Насправді, мешканці дуже сильно переживали, коли почали готувати цю ділянку для висадки дерев — думали, що буде якась будова. Але коли приїхали висаджувати дерева, то мешканці вийшли і самі долучилися. Все красиво, рядочками — молодці», — зазначив у коментарі мер Львова Андрій Садовий.

«Для мене це честь — посадити дерево разом з ветеранами і разом з дітьми», — додала Катерина Кіт-Садова.

фото: Роман Балук

Акцію приурочили до Дня Захисника, тож до події долучились і працівники Центру надання допомоги учасникам бойових дій, і працівники Центру «Фенікс».

«Ми сьогодні посалили із сім'єю і модрину, і бук, і дуб. Брюховецьке лісництво нам надало таку благодійну допомогу для того, щоб ми озеленили місто, і дуже дякуємо, що наші ветерани, наші містяни, гості міста приєдналися до цієї великої акції. Під час негоди тут звалило дерева, і це все потрібно було прибрати і подарувати місту такий прекрасний захід, подарувати трішки тепла і добра. Ці дерева будуть тішити нас, коли ростимуть, а коли виростуть — тішитимуть наших дітей, внуків і правнуків. Це робота на багато десятиліть і століть для нашого майбутнього», — розповіла після висадки дерев Тетяна Науменко, офіцерка Збройних сил України, радниця міського голови Львова.

Після висадки дерев, усіх учасників акції пригостили бограчем.

До слова, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, Україна відзначатиме День захисника та 78-му річницю створення Української повстанської армії. З цієї нагоди у Львові підготували чимало тематичних заходів, які триватимуть упродовж тижня. Програма заходу — за посиланням.

фото: Роман Балук

відео: Андрій Андрух