Мер Львова долучився до академії з нагоди 60-річчя заснування Інституту біології тварин

• 03.11.2020, 13:30
  • Пресслужба ЛМР
У Львові відбулась урочиста академія з нагоди 60-річчя заснування Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України та 120-річчя від дня народження професора Степана Зеноновича Гжицького. До заходу долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

«Велика честь бути сьогодні разом з вами, тому дякую за запрошення. Зараз мій робочий день базується на питаннях медицини, адже ситуація із коронавірусом не проста і змушені розгортати нові бази для прийому хворих. Я б дуже хотів, щоб у державі питання науки було на вкрай високому рівні, щоб було достойне фінансування і розуміння.

З точки зору міста, то ми робимо все можливе: розвиток освіти, фінансова підтримка молодих науковці, тощо. Мені дуже приємно, що серед вас є двоє наших Почесних Амбасадорів, які допомагають нам проводити серйозні міжнародні конференції. Ви дуже класне товариство, ви дуже багато робите для міста, і я вважаю за честь сьогодні бути разом з вами", — сказав Андрій Садовий.

Опісля вітального слова мер Львова нагородив подяками 5 працівників Інституту біології тварин. Так, за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну науково-педагогічну працю та з нагоди 60-річчя від дня заснування Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України подяки і премії по 5 тисяч гривень отримали:

1. Степай Петро Васильович — доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач лабораторії обміну речовин імені С. З. Гжигоцького Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України;
  2. Гунчак Алла Володимирівна — доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України;
  3. Ратич Іриней Борисович — доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, головний науковий співробітник лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України;
  4. Федорук Ростислав Степанович — доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, головний науковий співробітник лабораторії екологічної фізіології та якості продукції Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України;
  5. Лучка Іван Васильович — кандидат сільськогосподарських наук, завідувач лабораторії інтелектуальної власності та аналітичних досліджень Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України.

Для директора Інституту Юрія Салиги міський голова Львова підготував символічний подарунок — нагрудний прапорець України.

Також Інститут біології тварин відсьогодні починає вести почесну книгу гостей, де першому доручили зробити запис меру Львова Андрію Садовому.