Заступниця Генсека НАТО відкриє Львівський безпековий форум-2020

• 06.11.2020, 13:45
  • Пресслужба ЛМР
У понеділок, 9 листопада, старує Львівський безпековий форум — щорічна міжнародна експертна подія у галузі міжнародної безпеки. Форум відбудеться у форматі експертного онлайн-марафону 9−14 листопада 2020 року. Відкриє цьогорічний форум заступниця Генерального Секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Байба Браже. Серед спікерів також — відомі українські та закордонні експерти: заступник Генерального Секретаря НАТО в 2012—2016 р.р. Александр Вершбоу, командувач ВМС України в 2016—2020 рр. Ігор Воронченко, президент аналітичного центру Jamestown Foundation Глен Ховард, відомий британський письменник та експерт з протидії дезінформації Пітер Померанцев та інші.

фото умовне, автор: Роман Балук

Львівський безпековий форум-2020 присвячений пошуку цінностей нового світового безпекового порядку, а також формуванню Стратегії безпеки в Чорному морі.

Загалом, з 9 до 14 листопада відбудеться 6 вебінарів, які стосуватимуться міжнародної безпеки у пост-ковідному світі, пошуку моделі співпраці між країнами Чорного моря та захисту інформаційної ідентичності людини в умовах зростаючої інформатизації суспільства.

Ознайомитись детальніше з фінальною програмою та спікерами Lviv Security Forum, а також зареєструватися для участі, можна на сайті форуму: www.lvivsecurityforum.org/

Форум відбувається за сприяння Трасту Чорного моря Німецького фонду Маршала, Відділу публічної дипломатії НАТО та Фонду Ганса Зайделя.

Інформаційні партнери: Український тиждень, Цензор. Нет, 24 канал, «Фактор безпеки», Громадське радіо, Zaxid.net, Збруч, Радіо свобода/Крим.Реалії.