На Меморіалі Героїв Небесної Сотні курсанти Львівського ліцею Героїв Крут піднімуть національний стяг
13 листопада 2020, 09:25
Пресслужба ЛМР
Цього тижня у Львові вже традиційне суботнє підняття Державного Прапора на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні здійснить Прапороносна група Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Супровід церемонії здійснить духовий оркестр Львівської дитячої школи мистецтв № 5 «Львівські фанфари». Усіх львів'ян та гостей міста запрошують долучитись до події 14 листопада о 15.00 год.

«Громада міста Львова завжди пам`ятає і буде з вдячністю вшановувати усіх наших захисників. Ми започаткували нову традицію — щотижневого урочистого церемоніалу підняття Державного Прапора України над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні, як знак національної єдності, честі та гідності», — розповів Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови Львова».