Мерія Львова висловлює співчуття з приводу смерті отця-доктора Андрія Дикого
08 грудня 2020, 13:58
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 8 грудня, стало відомо про те, що відійшов у вічність протопресвітер Личаківського деканату УГКЦ, сотрудник парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Львові, о. д-р Андрій Дикий. Громада міста висловлює співчуття парафіянам та рідним священнослужителя.

«Сумуємо громадою міста. Отець Андрій був прикладом доброго душпастиря. Світла пам’ять про нього назавжди буде у серцях тих, хто мав честь з ним співпрацювати і трудитися. Отець був справжнім духовним наставником для вірян, а також гуртував священників Личаківського деканату на дорозі служіння», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Деталі прощання та похорону будуть повідомлені згодом.