«Мені дуже прикро, що наша молодь не усвідомлює значення цього громадського простору», - В. Данилюк про ситуацію, що трапилась на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні

  • 05.07.2021, 15:22
  • Наталія Козак
Мерія скерувала листа до правоохоронних органів щодо ситуації, що сталась на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомив в.о. директора ЛКП «Муніципальна варта» Володимир Данилюк.

«Мені дуже прикро, що наша молодь не усвідомлює значення цього громадського простору. Зі свого боку ми скерували листа в поліцію, щоб вони дали правову оцінку діям цих молодих людей.

По факту, охоронець підійшов до цих молодих людей, але зробив він це, на мій погляд, дещо запізно. Він зупинив це все, і дівчата вимкнули музику та покинули територію. Але все ж він мав це попередити, запобігти. 

На Меморіалі є один пост та встановлені камери, але оскільки випадки порушення громадського спокою тут трапляються час від часу, то, думаю, є необхідність встановити другий пост, аби ця охорона була якіснішою. Це питання ми розглядатимемо з наступного тижня.

Є ще один нюанс: наші працівники мають право затримати осіб та викликати поліцію, але повноважень встановлювати особу вони не мають. А вже поліція може встановлювати особу та накладати відповідне адмінстягнення», - розповів в.о. директора ЛКП «Муніципальна варта» Володимир Данилюк.