Восени у Львові планують відкрити фотовиставку, присвячену зниклим безвісти людям

  • 15.07.2021, 16:04
  • Марія Демчина
Сьогодні в міській Ратуші родини зниклих безвісти Героїв зустрілись з першим заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком. Під час зустрічі гості розповіли про те, що в країні наразі не працює спеціальна комісія з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, яку створили при Кабміні. Також обговорили можливість проведення у Львові тематичної виставки про зниклих безвісти людей. Після зустрічі, родини провели на площі Ринок тематичну акцію.

фото: Роман Балук

Щодо комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, що створили при Кабінеті міністрів України, як розповіли родини загиблих та зниклих безвісти Героїв, вона не діє вже майже три роки, тому важливо, аби вона відновила свою роботу. Адже саме ця комісія формує перелік осіб, які зникли за особливих обставин.

фото: Роман Балук

Відтак, поспілкувались про те, аби у вересні провести у Львові тематичну виставку про зниклих безвісти людей – і військових, і цивільних людей, та про їхні сім’ї. Адже, зі слів родин, у Львові доволі велика кількість людей, які також зникли безвісти за особливих обставин. Цю виставку планують провести в межах масштабного проєкту «Стіна надії», присвяченому українським воїнам.

На зустрічі були родини зниклих безвісти ГО «НАДІЯ».

Після зустрічі, родини зниклих безвісти Героїв провели на площі Ринок тематичну акцію.