Мирослава Отковича поховають на Личаківському кладовищі

  • 27.10.2021, 17:01
  • Пресслужба ЛМР
Чин похорону за відомим художником та реставратором Мирославом Отковичем відбудеться завтра, 28 жовтня, о 12:00 год у храмі Пресвятої Тройці УГКЦ, що на вул. Тершаківців, 11а. Поховають його на 75-му полі Личаківського кладовища у родинному гробівці.

Нагадаємо, художник-аквареліст, реставратор, заслужений діяч мистецтв та народний художник України Мирослав Откович відійшов у вічність учора, 26 жовтня, на 75-му році життя.

Довідка

Мирослав Откович – художник-аквареліст, сценограф, реставратор, член Національної спілки художників України з 1980 року, заслужений діяч мистецтв України (2001), народний художник України (2009). Ініціатор організації професійної реставраційної освіти у Львові (Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва імені І. Труша та Львівська національна академія мистецтв). Автор проєкту «Реставрація іконостаса з церкви Воздвиження Чесного Хреста монастиря Скит Манявський», авторства Йова Кондзелевича (Богородчанський іконостас) – пам'ятки мистецтва національного значення.